.

100-спакувајте миларни кеси со проѕирна вреќа за пакување отпорна на холографски мирис за мали бизниси запечатливи торбички за запечатување со патент примерок, хра?

100-спакувајте миларни кеси со проѕирна вреќа за пакување отпорна на холографски мирис за мали бизниси запечатливи торбички за запечатување

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

Пакет со вредност : 100 парчиња повторно запечатливи холографски миларни кеси во едно пакување ,совршени за мал бизнис и лична употреба! Пријателска Големина : рекламираната големина е употреблива големина( внатрешна големина ), со исклучок на патентот за заклучување и лентата на работ ,попогодно за избор !. Клучни Карактеристики : Запечатлив, јасен прозорец, отпорен на мирис,отпорен на мирис,силен патент,холографска боја, лесно отворен и затворен, повеќебоен на располагање !. Професионално пакување : овие атрактивни вреќи за пакување што може повторно да се запечатат со преден проѕирен прозорец се дебели и цврсти ,помагаат да се подобри квалитетот и имиџот на вашите производи !. Широко се користат : овие слатки кеси за пакување може да се користат како примерок,колачиња, бонбони , нараквица ,прстен,ѓердан, привезок,сапун,сјај за усни,трепки,клинци,футрола за телефон ,полнач,фотографија ,хартиена картичка, часовник,кафе,ореви ,мониста , електронски додаток ,услуги за забави ,торби за лекување итн.

Особините