.

seenda Вертикален Глушец, Безжичен Ergономски Глушец Со Jiggler - Полнење Светне Компјутерски Глушец 2.4 G Usb Двигател НА Глувчето СО LED Светло ЗА USB-От Компјутери

seenda Вертикален Глушец, Безжичен Ergономски Глушец Со Jiggler - Полнење Светне Компјутерски Глушец 2.4 G Usb Двигател НА Глувчето

DEN 495.84

Стока
Достапно е за нарачката

ПОВРЗЕТЕ СЕ СО USB ПРИЕМНИК, САМО ЗА USB-ОТ КОМПЈУТЕРИ Безжичен Глушец Со Глушец Џиглер Внатре Inside ако работите дома, ова ќе биде менувач на играта ! Тоа не е само безжичен глушец, туку и глушец, кој е совршен за одржување на вашиот работен лаптоп од тајмингот, нема повеќе "Далеку" на Г-Ѓа Тимови!. LED Светлото Додава Малку Стил За Глувчето LED светлата е забавен додаток на овој ergономски глушец, имате можност ДА го вклучите или исклучите LED светлото и можете да ја промените бојата на Led Диодите или да имате циклус низ боите. Longономска Форма За Долготрајна Удобност ouseономски дизајнираниот глушец обезбедува поприродно држење, ако поминувате многу време на вашиот компјутер, доживува интензивни грчеви и болки во рацете, пробајте го овој глушец! Можеби ќе ви требаат 1 или 2 дена за да се навикнете, тогаш ќе ви се допадне!. Глушец На полнење Со Долг Век На Траење На Батеријата Опремен со вградена батерија, може да се полни супер брзо со вклучен кабел за полнење, така што нема да мора постојано да издвојувате пари за нови батерии, има прекинувач за вклучување/исклучување на дното на глувчето , нека можете да го исклучите откако ќе го користите за заштеда на енергија. Лесен пристап Користете безжичен Вертикален Глушец Приклучок и игра дизајн, не е потребен дополнителен драјвер, 7 копчиња ви даваат подобрена контрола врз системите на вашиот компјутер. КОПЧИЊАТА DPI, копчињата напред и назад на Страницата, копчињата За Контрола На Jiggler се лесно достапни, овојonomономски глушец обезбедува евтино, ефикасно решение за повеќе компјутерски потреби (универзално компатибилно со USB-овозможени компјутери работи На WINDOWS XP/8/10, MAC OS).

Особините