.

ЈАЗ Бебе Девојки Ребрести Плетени Маица Маица

ЈАЗ Бебе Девојки Ребрести Плетени Маица Маица

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

95% Памук, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. КЛАСИЧНИОТ ИЗГЛЕД НА ЈАЗОТ : Дајте Му на вашето новороденче, мало дете или Дете изглед на Јазот со оваа симпатична ребреста ПЛЕТЕНА МАИЦА, суштинска во гардеробата на секое дете. РАШИРИ РЕБРЕСТИ ПЛЕТЕНИ : Секоја маица е направена од ребро плетена ткаенина која е нежна за кожата на вашето малечко. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Лесна за нега, оваа облека за мали деца може да се мие со слични бои на нежниот циклус. ЈАЗ ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : оваа кошула е дизајнирана да биде инклузивна со вклопувања и стилови во кои секое дете може да се чувствува самоуверено и удобно. АМЕРИКАНСКИ СТИЛ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : гап шампиони уникатно оптимистичко чувство За Американски стил што ги премостува празнините помеѓу поединците, генерациите и културите. Оваа стилска и функционална, оваа ребреста плетена маица е неопходна за гардеробата на секое дете.

Особините