.

Комплет За Чистење апулуео За Airpods pro, Комплет за Чистење iPod, Комплет За Чистење На Слушалки Bluetooth, Пенкало За Повеќенаменско Чистење 3 во 1 За Apple Samsung

Комплет За Чистење апулуео За Airpods pro, Комплет за Чистење iPod, Комплет За Чистење На Слушалки Bluetooth, Пенкало За Повеќенаменско

DEN 79.84

Стока
Достапно е за нарачката

Повеќенаменски Комплет За Чистење : дизајн Со Двојна завршница Апулуео Со набиен сунѓер и метален врв, меките влакна може да се користат за чистење на разни дигитални уреди како што се слушалки за блутут, мобилни телефони, компјутери, таблети, камери Пенкало за Чистење На Слушалките 3-во-1 : металниот врв може прецизно да ја насочи и отстрани тврдоглавата нечистотија, меките влакна ја бришат нечистотијата, а собра сунѓер може да стигне до дното на куќиштето на слушалките. Отпорен на гребење : Изработен од мек материјал што нема да предизвика оштетување на облогата, компонентите и слушалките. Надграден Дизајн Што Може Да Се Повлече : Лесно расклопувајте или преклопете ги двојните краеви на собра сунѓер и четка. Во Облик на пенкало И Пренослив : Лесен и лесен за носење, може да се стави во торба за секојдневна употреба.

Особините