.

X-DREE 5.8 См Должина Креветчето Фитинг Пластични Капа Клипот Бравата 8pcs(5,8 см de longitude, куна, ajuste, тапа де пластико, емболо, сиер, 8 пиези

X-DREE 5.8 См Должина Креветчето Фитинг Пластични Капа Клипот Бравата 8pcs(5,8 см de longitude, куна, ajuste, тапа де пластико,

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Димензија : 1,4 х 5,8 см / 0,55 "х 2,3" (Макс : 5мм / 0,2"; Висина На Капачето : 16мм / 0,63". Име на производот : Клипот Бравата; Содржина На Пакетот : 8 парчиња х Клипот Бравата. Тежина : 66гр; Материјал : Метал, Пластика(Пезос : 66гр; Материјал : Метал, Пластика. Боја : Бронзен Тон, Беж(Боја : Тоно Бронце, Беж. 5,8 См Должина На Креветчето Фитинг Пластична Капа Клип Бравата 8 парчиња овие брави на клипот се изградени од иглички, пружини и пластични капачиња.Капачињата имаат беж боја, а игличките се направени од метален материјал.Овие брави со клип со пружина се дизајнирани да се заклучуваат во креветчето и тие се многу едноставни за инсталирање. Опис На Шпански 5, 8 см де лонгитуда, куна, ајуст, тапа де пластико, емболо, сиер, 8 пиезасдимензија : 1,4 х 5,8 см / 0,55 'х 2,3' (Макс.Д * Л); Дијаметро дел пасадор : 4 мм / 0,16 ''Дијаметро дел ресорте : 5 мм / 0,2''; Алтура де ла тапа : 16 мм / 0,63 '' номбре дел продукто : Клип Брава; Контенидо дел пакет : 8 парчиња х Клип Лачпесо : 66гр; Материјал : Метал, Пластикобојка : Тоно Бронс, беж.

Особините