.

14оз. Исчистете Пластично Празно Шише за Сок. 10 парчиња Исчистете Ги Празните Контејнери за Складирање со Капаци. Пластични Тегли За Сокови за повеќекратна употреба

14оз. Исчистете Пластично Празно Шише за Сок. 10 парчиња Исчистете Ги Празните Контејнери за Складирање со Капаци. Пластични Тегли За Сокови

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

10 Парчиња Проѕирни Пластични Шишиња 13,5 Течни Унци (400МЛ). Ова е збир на шишиња за складирање со капаци за завртки. Кристално чистите кади ја покажуваат вистинската боја на содржината. Изработен од висококвалитетна пластика и безбеден е за употреба. Совршени контејнери за складирање вода и сок. Карактеристики-Боја : Црна Капа. - Материјал : МИЛЕНИЧЕ. - Големина : 5, 25х5, 25х17, 7см-Капацитет : 400мл. -Со капаци за завртки и лесни зафати, убаво запечатени за да ја заштитат неговата содржина. - Транспарентно шише за да ја покажете вистинската боја на содржината. - Совршени шишиња за чување вода и сок. - Изработен од висококвалитетен материјал за трајна употреба. - Одличен подарок за вашиот пријател и семејство.

Особините