.

Навепоинт 1У 19-Инчен ЛИЗГАЧКИ ИТ Мрежен Кабинет Полица 20.25 Максимална Длабочина На Монтирање Кабинет Црно

Навепоинт 1У 19-Инчен ЛИЗГАЧКИ ИТ Мрежен Кабинет Полица 20.25 Максимална Длабочина На Монтирање Кабинет Црно

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Организирајте критична опрема за вашиот кабинет Изработени од висококвалитетен ладно валани челик со електро-статички слој во прав. Полицата може да собере до 55 килограми. Вентилација со дупчиња за да се намали можноста за прекумерно загревање. Компатибилен со секое "куќиште 19" и има максимална длабочина на монтирање од 20,25"и минимална длабочина на монтирање од 12,5". Оваа лизгачка полица може да се прошири 9". 1 Полица Кабинетот.74"H x 19"W x 13. 55 фунти тежина капацитет. Дупчиња вентилација. Продолжување На Полицата : 9". Длабочина На монтирање Прилагодлива од 12,5-20,25".

Особините