.

СЛАТИОМ Многу Мек Леб Мат Миленичиња Перница Софа Кревет Пренослив Лежалка За Кучиња Кученца Мачиња Подлога Домашен Килим Перница Мачки Куќа Кревети

СЛАТИОМ Многу Мек Леб Мат Миленичиња Перница Софа Кревет Пренослив Лежалка За Кучиња Кученца Мачиња Подлога Домашен Килим Перница

DEN 8824.48

Стока
Достапно е за нарачката

Перницата може да се отстрани и измие Карактеристика : Мека и топла. Стил на перење : машинско перење плус рачно перење. да се користи како домашна перница. Материјал : ВЛАКНА. Перницата може да се отстрани и измиеКарактеристика : Мека и топлаСтил на перење : машинско перење плус рачно перењеда се користи како домашна перницаМатеријал : ВЛАКНАКарактеристики : Големини : XS/S/M/L/XLXS Дијаметар 40cm одговара за домашно милениче со Дијаметар помал од 2,5 KGS 50cm одговара за Домашно милениче со Дијаметар помал од 5 KGM 60cm одговара за домашно милениче помалку од 9kgl Дијаметар 70cm одговара за Домашно милениче помалку од 18kgxl Дијаметар 80cm одговара за домашно милениче помалку од 25kgas различни компјутери различно ги прикажуваат боите,бојата на вистинската ставка може малку да варира од над сликите,Ви Благодариме ЗА СПИСОКОТ СО ПАКЕТИ : 1 Х ГНЕЗДО ЗА МИЛЕНИЧИЊА Погодно за миленичиња мачки,кучиња или зајаци.

Особините