.

ЛИЈУН комплет За Чистење Оџаци Најлон Четка За Чистење Оџаци, Четка За Оџаци, Комплет За Чистење Оџаци ,Комплет За Четки за Оџаци, 9м

ЛИЈУН комплет За Чистење Оџаци Најлон Четка За Чистење Оџаци, Четка За Оџаци, Комплет За Чистење Оџаци ,Комплет За Четки за Оџаци, 9м

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Совршено за чистење на каминот од врвот до дното или преку вашиот камин Чистете ја шпоретот сам и заштедете пари. Може да се користи со електрична вежба, со помош на голема сила на ротација, влакната исто така можат да ја отстранат најтврдоглавата акумулација во оџакот или оџакот. Помага во спречување на пожари. Четка во најлонска ткаенина, отпорност на висока температура, против стареење, не е лесно да се кородира, што го прави метењето поголема ефикасност. Понатаму, нема да ја изгреба внатрешната површина на оџакот. Пакет од 6/9/12 /15 аукции (секоја должина од 2 стапки) и глава за четка за каминот (косата на четката е 3,5 см), одличен степен на флексибилност, совршено поминува низ кривините на бурето на оџакот. Четката за влакненца за вентилација за сушење може да спречи пожарна катастрофа од фен за облека, чистејќи ја машината за сушење со нашата четка за влакненца за чистење избегнувајте прегревање на машината за сушење и претставувајќи опасност од пожар, може да го заштити вашето семејство. Најлонска Четка За Чистење Оџаци,Четка За Оџаци, Комплет За Чистење Оџаци, Комплет За Четки За Оџаци (1 Глава + 6/9/12/15 Прачки),9 опис на производот четка За Четка За Оџаци Четка За Оџаци И Комплет За Шипки Вежба Електрична Вежба За Чистење Ѓубре Комплет Со 9/12 Најлон Флексибилна Аукција 1 Четка за Глава опис на Производот : Главен материјал : Дијаметар на најлонаукција : 100мм / 3,93 "Должина На Аукција (Единечна) : 610мм / 2фтбруш Висина : 35мм / 1,37 "количина : 1 сет карактеристики : совршено за чистење На Каминот Од Врвот До Дното Или преку Вашиот Камин. Самостојно чистење на шпоретот и зачувување money.It може да се користи со електрична вежба, со помош на голема сила на ротација, влакната исто така можат да ја отстранат најтврдоглавата акумулација во оџакот или оџакот.

Особините