.

СКОАНБЕ 6Ф22 Јаглерод цинк 9В Батерии 10 Брои

СКОАНБЕ 6Ф22 Јаглерод цинк 9В Батерии 10 Брои

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Долго : 26мм жива слободен материјали Зелена заштита На животната средина. Стабилен напон Излез Ефикасна заштита на електрични апарати. Целосна батерија, долг век на траење Важи три години. Доказ за истекување и отпорност на корозија отпорна на експлозија. 6ф22 модел 9В батерија од јаглерод-цинк, зелена, еколошка, без жива и без кадмиум, може да се користи со ѓубре во домаќинството, издржлива, долготрајна акумулација на енергија, валидна до 3 години, намалувајќи ја количината на фрлена батерија. Оригиналната фабрика, по ригорозно тестирање, за да се осигура дека напонот е над 9 V, целосна моќност, железна обвивка отпорна на корозија, безбедна и отпорна на истекување, ламиниран дизајн, со антикорозивна железна обвивка, двојна заштита. 5 – Годишен Рок На Траење-Скоанбе 9В Батериите се секогаш свежи, направени во рок од една година од купувањето и ќе одржуваат оптимална моќност до 3 години во соодветно складирање. Безбедни За Животната Средина – Батериите СКОАНБЕ 9В се отпорни на истекување и без жива, кадмиум и олово, така што тие се целосно безбедни за животната средина и секојдневната употреба, а вашите електронски уреди се секогаш заштитени. Компатибилен уред-Батериите SKOANBE 9 V се совршено компатибилни со уреди како што се, играчки, отворачи на гаражни врати, безжични микрофони, пронаоѓачи на обетки, токи-токи, мултиметри, будилници, безжични предаватели и контролори за кора од кучиња. Добредојдовте во продавницата СКОАНБЕ, за интегритетот на нашата деловна филозофија, секогаш веруваме детали успех или неуспех. Блиску до СКОАНБЕ овде, ви даваме единствена посветеност, ги правиме вистинските батерии за вашиот добар живот!.Ќе ги добиете новите Батерии ОД 6ф22 Јаглерод цинк 9В.Трајна моќност, преку строги стандарди за контрола на квалитетот за да се минимизира потрошувачката на енергија и да се обезбеди трајна енергија за малите електронски уреди.Користејќи меѓународна стандардна технологија отпорна на истекување, изгледот е нерѓосувачки челик, перформансите на запечатување се добри, а безбедноста е силна.

Особините