.

Швајцарската Опрема SA1923 Црна Tsa Пријателски Скенирам Лаптоп Ранец-Одговара На Повеќето 15 Инчен Лаптопи И Таблети

Швајцарската Опрема SA1923 Црна Tsa Пријателски Скенирам Лаптоп Ранец-Одговара На Повеќето 15 Инчен Лаптопи И Таблети

DEN 2384.00

Стока
Достапно е за нарачката

Џеб на организаторот; Обложени Ремени За Рамо, Димензиите на Производот се 18 х 13 х 8,5 инчи Систем За Поддршка На Протокот На Воздух.Материјал : Издржлив 1200д Полиестер. Аудио И Медиумски Џеб; Безбедна Опрема. Џеб На Организаторот; Поместени Ремени За Рамо. Систем За Поддршка На Протокот На Воздух. Аудио И Медиумски Џеб; Безбедна Опрема. Опис на производот разновидниот Швајцарски SA1923 Scansmart Лаптоп Ранец е направен за погодност и функционалност и е натоварен со карактеристики. Почнувајќи од технологијата Scan Smart, овој ранец доаѓа со компјутерски простор само за лаптоп кој е пријателски за аеродромот, што ви овозможува да ги чувате безбедни повеќето компјутери со големина до 15 инчи кога минувате низ безбедноста. На контролниот пункт ТСА, едноставно расклопете се во рамна положба и ставете ја торбата на ременот На Х-зраци. Лесно е како тоа. Од производителот погледнете поголем поглед поголем од производителот на гениј Швајцарската Армија нож доаѓа издржлив ранец Со Швајцарска Опрема. Овој разноврсен ранец е направен за погодност и функционалност, и е натоварен со карактеристики како преграда за лаптоп со лесен пристап. Овој ранец има и голем капацитет за пакување. Главниот џеб обезбедува заштитено пакување за повеќе врзива, периферни уреди за игри и други додатоци. Со овој ранец, поминувањето низ безбедноста на аеродромот е побрзо и полесно. Преградата за лаптоп брзо се отвора на безбедносниот контролен пункт и прозорецот на лаптопот го прави вашиот компјутер видлив додека скенирате. Значи, вашиот компјутер останува да каже во вашата торба додека е скениран. Други напредни карактеристики вклучуваат контурирани ремени за рамо за зголемена удобност. Организаторот на внатрешниот џеб обезбедува џебови за разделување за пенкала, моливи, мобилен телефон и се друго што ви треба.

Особините