.

Земјоделски Пазар 1895 Матрица Од Студиор12 | Земја Продавница Знак Збор Уметност-Еднократно Милар Дефиниција | Сликарство, Креда, Мешани Медиуми | DIY Декор - STCL2335-Избер

Земјоделски Пазар 1895 Матрица Од Студиор12 | Земја Продавница Знак Збор Уметност-Еднократно Милар Дефиниција | Сликарство,

DEN 899.20

Стока
Достапно е за нарачката

Трансформирајте го вашиот дом за неколку минути! Совршен за фарма и земја стил декор проекти Матрицата е тајната за изразување на вашиот личен уметнички стил во боите и медиумите што ги сакате. Ние нудиме стотици дизајни на матрици во широк спектар на големини за вашата целосна креативна слобода!. Дизајнирано и ласерско сечење во САД на издржливи 7,5 милиони милари-гарантиран Квалитет И Задоволство!. Дизајн отсечени димензии-8,5 х 7 инчи (на 10 х 9-инчен пластичен лим). Земјоделски Пазар 1895 стара матрица со зборови во стилот на земјата од нашите локални уметници! Лесен за употреба и повторна употреба - брзи, совршени букви и дизајни секој пат! Од занаети до колачи, ѕидови до свадби-подигнете го вашиот креативен потенцијал со матрици! Слој, втиснување, ревитализација, реновирање и истражување на сосема нов свет на уметничко изразување!Кажете го тоа со знак, џез до дневник, персонализирајте планер, додајте талент на мебелот и многу повеќе. Изработена од ласерски исечена проѕирна пластика од 7,5 милиони Милари (БОПЕТ). Супериорен во однос на винил-издржлив, нетоксичен, хемиски отпорен и безбеден за храна.Користете одново и одново со соодветна грижа и чистење. Чистење на сапун и вода. Нелепливи, лесни за позиционирање за употреба и складирање без неред. Нашите матрици се создадени внимателно во нашата продавница Во Охајо, од тим кој е за правење на најдобрите матрици што некогаш сте ги користеле.Ако сакате начин да креирате проекти што импресионираат, без да трошите часови на мачно следење и напорна работа со грчеви во рацете, тогаш матриците се за вас! Совети за Про Матрицирање : Користете сликарска лента за прицврстување или маскирање на областите на дизајнот за акрилик или други влажни медиуми, отстранете го вишокот од четката или апликаторот при вчитување.

Особините