.

Призматикс Белгиски Малиноа Овален Магнет За Кучиња За Автомобили

Призматикс Белгиски Малиноа Овален Магнет За Кучиња За Автомобили

DEN 191.20

Стока
Достапно е за нарачката

30 Тежок Лежеше Рамен Винил 6" х 4" Овален Магнет Директен Екран Печатење, Светли Бои, Водоотпорен. Куче Автомобил Магнети и Налепници. Покажете Ја Вашата Раса На Кучиња. Произведено во САД. Покажете колку сакате миленичиња и диви животни со Овој Магнет во Овална Форма. Тие можат да бидат поставени на ништо метално, вклучувајќи поштенски сандачиња и фрижидери. Подарете како подарок На Мајка Куче, Татко Куче, Баба Куче, Дедо Куче, Мајка Спасување, Татко Спасување. Одлично за дипломирање подарок за Вашиот Син или Ќерка. Оживејте го автопатот за сите љубители на миленичиња Со Магнети За Автомобили За Кучиња.

Особините