.

Мира Антицелулитни Силиконски Вакуумски Чаши За Масажа - За Терапија Со Вендузи За Тело И Отстранување На Целулитот-Сет од 1 Мека и 1 Тврда Чаша

Мира Антицелулитни Силиконски Вакуумски Чаши За Масажа - За Терапија Со Вендузи За Тело И Отстранување На Целулитот-Сет од

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

Лесно ослободете се од растворот на целулит; Едноставен процес на масажа во 3 чекори ќе покаже резултати во рок од неколку дена и радикална елиминација на целулитот со секојдневна, конзистентна употреба Третирајте и ублажете ги главоболките и мигрената со едноставно ставање чаши во основата на вратот за кратки временски периоди. Третирајте фибромијалгија, мускули, ревматски, болки во грбот и физички холистички. Забрзување на спортска повреда, ткиво со лузни, постоперативно и заздравување на повреди на телото. Чаши За Терапија Со Вендузи За Масажа на телото Од Мира. Крајната природна, холистичка алтернатива за здравје и убавина. Чашите За Тело мира се нови и подобрени силиконски чаши за масажа со вендузи. Чашите За Тело мира се единствените 100% чисти медицински силиконски чаши за масажа погодни за кожата достапни на планетата. Одобрени и препорачани од лекари, спа професионалци, терапевти за масажа, алтернативни лекари за лекување и спортска терапија.

Особините