.

Преглед На Животни од црно Куче Природна Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина

Преглед На Животни од црно Куче Природна Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила клучни зборови : Канцеларија, Животни, очила крпа,Силуета,Микрофибра,Живот,Крпа За Чистење,Природа,Очила За Чистење ,Алатки За Бришење,Алатки За Чистење,Додатоци За Чистење,Пешкир, Чистење На Екранот, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Особините