.

Бебе Девојки Фустан Чевли Марија Џејн Рамни Чевли Повик Лизга На Балет Рамни Чевли За Деца Дете

Бебе Девојки Фустан Чевли Марија Џејн Рамни Чевли Повик Лизга На Балет Рамни Чевли За Деца Дете

DEN 126.08

Стока
Достапно е за нарачката

Девојчиња Дете/Мало Дете Фустан Марија Џејн Пумпи Со Потпетици Лак Партија Свадба Принцеза Чевли Дете/Мало Девојче Марија Џејн Фустан Чевли Повик Се Лизга На Балет Рамен Дете Цвет Девојка Фустан Чевли-Девојка Балет ?Латс Партија Училиште Чевли Свадба Мало Девојче Фустан Чевли-Девојка Марија Џејн ?Латс Партија Училиште Свадба Девојки фустан чевли Марија Џејн Свадба Цвет Деверуши Потпетици Сјајот Принцеза Чевли за Деца Дете бебе чевли момче 12-18 месеци бебе чевли девојка 6-12 месеци бебе чевли момче 6-12 месеци бело бебе чевли 6-12 месеци бело бебе чевли 0-3 месеци бело бебе чевли 12-18 месеци бело бебе чевли 3-6 месеци девојки бебе чевли момче 12-18 месеци девојка бебе чевли момче 12-18 месеци одење бебе чевли момче 12-18 месеци мека единствена бебе чевли момче 12-18 месеци сандали црвени бебе чевли девојка 6-12 месеци бебе чевли девојка 6-12 месеци 6-12 месеци одење бебе чевли девојка 6-12 месеци сандали. УДОБНО : овие девојки чевли изработени од вештачки кожен материјал повеќе дише, држете ги детските стапала секогаш суви и опуштени. Гумениот ѓон против лизгање за подобра контрола на движењето за да се избегнат повреди. Моден Дизајн - овие девојки фустан чевли имаат прилагодлив ремен прицврстувач и се протега се наведнуваат за подобро одговара за дете.Практичниот дизајн на кука и јамка е лесен за малите деца и децата сами да ги облекуваат или исклучуваат овие девојки. ПОВОД-Одличен За секојдневно носење, активности Во Затворени простории и На Отворено, девојки чевли за Фустан, Забава, Одмор,Свадба, училиште, танц, забава, свадба итн. И Направете Совршен Подарок За Роденден На Бебето. бебе чевли девојка 6-12 месеци чизми бебе чевли девојка 6-12 месеци момчиња бебе чевли девојка 6-12 месеци кожа бела бебе чевли 0-3 месеци бебе чевли 0-3 месеци унисекс бебе чевли девојка 12-18 месеци одење бебе чевли девојка 12-18 месеци dressy бебе чевли девојка 12-18 месеци сандали бебе чевли девојка 12-18 месеци одење тешко единствена бебе чевли момче 6-12 месеци мека единствена бебе чевли момче 6-12 месеци одење девојки фустан чевли малку девојки облечи чевли деца девојки фустан чевли малку девојки облечи чевли големина 13 девојки фустан чевли големина 13 мало дете широк ширина девојки фустан чевли големина 13 црна девојки облечи чевли големина 13 сребро деца девојки фустан чевли црна малку девојки чевли големина 13 девојки чевли големина 13 фустан чевли девојки чевли големина 13 мало дете девојки чевли големина 13 патики девојки чевли големина 13 чизми девојки чевли големина 13.

Особините