.

Жолта Зелена Балони, Жолта И Зелена Конфети Латекс Балон За Партија Украси,12 Инчен, Пакет од 50.

Жолта Зелена Балони, Жолта И Зелена Конфети Латекс Балон За Партија Украси,12 Инчен, Пакет од 50.

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

ПАРТИСКИ БАЛОНИ - НОВО ПАРТИСКО СНАБДУВАЊЕ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : 50 парчињаВклучуваат : Жолти Балони,Зелени Балони, Жолти И Зелени Конфети Балони. БАЛОНИ ОД ЛАТЕКС-ПРЕКРАСЕН УКРАС за ЗАБАВИ : Одличен За свадбени забави, роденденски забави и многу други забави и фестивалски прилики. Балони За декорација-Изработени од висококвалитетен издржлив латекс материјал,Силен и долготраен, униформа во боја. Можете да користите висококвалитетен хелиум водород за да ги надувате Нашите Партиски Балони, тој ќе лебди долго време. Можете исто така да ја користите пумпата за да ја разнесете со воздух за да ги закачите со панделки.Внесете боја во забава со одлична уметност со балони !. ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме не надувајте премногу целосно над 90% за да спречите пукање. Жолта Зелена Конфети Балони 12 Инчи, Пакет од 50.

Особините