.

2 Пакет Ecostconnection Безжичен Далечински Управувач Блендата Копче за iPhone И Android Паметни Телефони, Црна, Микрофибер Чистење Крпа

2 Пакет Ecostconnection Безжичен Далечински Управувач Блендата Копче за iPhone И Android Паметни Телефони, Црна, Микрофибер Чистење Крпа

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

МАЛ ПРАКТИЧЕН ГАЏЕТ за ВАШИОТ ПРИВРЗОК ЗА КЛУЧЕВИ - ова копче за камера на блендата со безжичен далечински управувач го олеснува и возбудливо снимањето селфи, правењето професионални снимки од глава или дури и групни снимки без раце! Објавувајте неверојатни фотографии од вашето снимање со видеа на Snapchat, Instagram, Facebook или You Tube со помош на оваа мала бленда ПРАКТИЧНО и СУПЕР ЛЕСНО - ова безжично Копче За далечински управувач Bluetooth за ВАШИОТ SLR е интуитивно за употреба и супер едноставно за складирање. Донесете го насекаде за неколку секунди! Влезете во вашиот џеб или користете со прилагодлив ремен за зглоб бидејќи вклучивме држач за ваша дополнителна погодност. НЕПРЕЧЕНО СПАРУВАЊЕ БЕЗ АПЛИКАЦИЈА - кога користите уред за паметни телефони Како Што Се apple ipad, iphone или дури И Android, ова копче за бленда е завршено самостојно без примена на специјален софтвер за преземање или плаќање! Обезбедуваме едноставно решение со оперативна граница до 30 стапки подалеку или десет метри. ШИРОК СПЕКТАР НА КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ-копчето за бленда за далечински управувач e Cost Connection за паметни камери и уреди користи сертифицирана безжична технологија Bluetooth за најголема сигурност и максимална непречена работа. Брз и многу издржлив со тркалезен црн дизајн и крпа за чистење, ова копче на блендата може да ги активира вашиот телефон и таблет дури и ако е оддалечено 30 метри.

Особините