.

ЕРЛОД Фарма Свежи ЈАЈЦА Пилешко Метал Декор Рустикален Антички Украси За Дома калај знаци 8 * 12

ЕРЛОД Фарма Свежи ЈАЈЦА Пилешко Метал Декор Рустикален Антички Украси За Дома калај знаци 8 * 12

DEN 142.08

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : калај/Метал Големина : 20смх30см(7,8 инчи*11,8 инчи). претходно дупчат дупки за лесно виси. Прекрасно парче за додавање во вашиот бар,кафе куќа или дом. Ова е плакат материјал постер, некои слики се чини дека имаат ефект на 'рѓа, тоа е отпечатена,не е навистина' рѓосан, Се Вклопуваат За Декорација НА БАР, ПАБ,Ресторан, Дома.

Особините