.

4 Парчиња Џебни Огледала Компактна Чанта За Огледало Мини Огледало Шминка За Патување Маргаритка Симпатична Рачна Роденденска Матура Подарок Преклопен Џеб Огледа

4 Парчиња Џебни Огледала Компактна Чанта За Огледало Мини Огледало Шминка За Патување Маргаритка Симпатична Рачна Роденденска Матура Подарок

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Удобно и Нелепливо : површината на компактните огледала е изработена од стакло, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, метал и стп кожа, текстура за чувство, нема лесно да се лизне кога се држи, удобна и мазна, ви овозможува убаво допирање Двојни Страни : ретровизорите со мали чанти се двојни страни, а едната е нормална, а другата е зголемување ОД 2 ПАТИ, можете јасно да го видите лицето, ќе биде попогодно да ја проверите вашата шминка. Голем Агол на Преклопување : малите компактни огледала може да се отворат под агол од 180 степени и да се постават целосно рамно на масата; токите обезбедуваат цврсто вклопување, што може да избегне распаѓање на огледалото внатре. Прекрасен и Атрактивен Изглед : џебните ретровизори за патување се дизајнирани со модели на маргаритки, а 4 различни бои исто така можат да ги задоволат вашите желби и да додадат допир на виталност на вашата комода. Широки Апликации : рачните огледала за чанти не само што можат да ви помогнат да шминкате, да нанесете кармин и маскара, да носите обетки, да ја проверите состојбата на вашата кожа итн., но е неопходно да присуствуваат на состаноци, забави и говори со подобра слика. Карактеристики : Пренослив и удобен : максималната тежина на симпатичното компактно огледало е околу 2,82 мл/ 80 гр, лесна и компактна, која може да се чува во вашите џебови или чанти, лесна за носење кога сте на одмор или службени патувања.

Особините