.

Мода Грчки Пи Капа Алфа Твил Писмо Худи

Мода Грчки Пи Капа Алфа Твил Писмо Худи

DEN 479.20

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер,Памук, Руно, Сатен Повлечете го затворањето. Висококвалитетни Букви Од 4 Инчи Со Сатенски Шевови. Доживотна Гаранција На Твил Букви-Тие Никогаш нема да Излезат. Буквите не се Извезени на Облеката. 50% Памук/50% Полиестер Супер Меко Руно Во Тешка Категорија. Официјален Лиценциран Производ-Авторските Права Помагаат Во Поддршката На Вашата Национална Канцеларија. 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите. Пи Капа Алфа Худи со двојни слоеви за справување со твил букви. Најквалитетно сатенско шиење!.

Особините