.

Menат Машки Графички Дуксер Со Качулка

Menат Машки Графички Дуксер Со Качулка

DEN 575.52

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ГРАФИЧКИ ДУКСЕРИ : Ултра меки и исклучително удобни, нашите дуксери се најпродавани со причина. ОД четканото руно до прилагодливата хауба, оваа качулка ве одржува топло кога температурите не се. ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ на ДВИЖЕЊЕ : Оваа памучна качулка е дизајнирана со поголема технологија За Подвижност на Рацете, специјализирана конструкција на шевовите што помага да се осигура дека манжетните и полите не се поместуваат, обезбедувајќи неспоредлива слобода на движење. ИЗДРЖЛИВА ТКАЕНИНА : Изработена од висококвалитетна мешавина од памук и полиестер, оваа ултра мека и исклучително удобна качулка, исто така, содржи ребрести рабови и манжетни и кенгур торбичка. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА МАЖИ : од вашето момче до вашиот сопруг, син до татко, оваа машка качулка Arат е совршен подарок. Одлично за работа, на отворено или ноќно излегување, вредните мажи можат да ја носат оваа кошула за секоја пригода.

Особините