.

Фуџи Основната Линија Борење Шорцеви

Фуџи Основната Линија Борење Шорцеви

DEN 639.20

Стока
Достапно е за нарачката

Шорцеви За борење : Основната серија НА Фуџи бџџ и шорцевите за табла во стилот на борба се едни од најтрајните и најудобните шорцеви за борба што ќе ги најдете! Бџџ Шорцеви : шорцевите за борење се ултра лесни и направени од 4-насочна ткаенина за изведба на истегнување. Мма Шорцеви : Карактеристики внатре во врвка за влечење и велкро куќиште за појас за сигурно вклопување. Црни Шорцеви За Борење : шорцевите нудат панели со флексија на истегнување од 360 степени и шипки за седло што овозможуваат целосен опсег на движења. Растегливи БЏЏ Шорцеви : Црни шорцеви за борба, совршени за прилагодување со логоата или спонзорите на вашиот клуб. Основната Серија НА ФУЏИ се одликува со едноставен и елегантен дизајн кој ќе одговара на секоја комбинација на опрема. Сите брендови НА ФУЏИ се целосно сублимирани, така што никогаш нема да пукнат, излупат или избледат.

Особините