.

Патикил Тркалезна Растојание Мијалник, 200 Пакет Најлон 5мм ид х 7мм од х 11мм Л За М5 Завртки Блок 3Д Печатач Тв Ѕид Монтажа Електричен Штекер, Бела

Патикил Тркалезна Растојание Мијалник, 200 Пакет Најлон 5мм ид х 7мм од х 11мм Л За М5 Завртки Блок 3Д Печатач Тв Ѕид Монтажа Електричен Штекер,

DEN 1022.40

Стока
Достапно е за нарачката

Спецификација : Материјал : Најлон; Проект За Растојание : 5мм / 0,2"; Растојание ОД : 7мм / 0,28"; Должина На Растојание : 11мм / 0,43" Апликација : мијалникот За Тркалезно Растојание се користи за одржување на табли на конзистентна висина и спречување на свиткување, извртување и краток спој со дизајн на средна преграда. Погоден ЗА 3Д Печатач, Монтажа НА Тв Ѕид, Електричен Штекер, Штипка, Робот, Квадкоптер, Компјутер. Предност : Изработен од најлонски материјал, кој е лесен и издржлив, непроводлив, не ' рѓосувачки и отпорен на корозија. Инструкција : Овие разделувачи имаат предности наместо метални разделувачи. Тие се полесни, не ' рѓосуваат и се помалку кршливи, исто така широко користени во електричните производи. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ја големината пред да ја купите доколку сте загрижени. Мијалникот За Тркалезно Растојание се користи за одржување на табли на конзистентна висина и спречување на свиткување, извртување и краток спој со дизајн на средна преграда. Погоден ЗА 3Д Печатач, Монтажа НА Тв Ѕид, Електричен Штекер, Штипка, Робот, Квадкоптер, Компјутер.

Особините

Material:
Nylon; Spacer ID