.

Електрична Кутија За Ручек За Автомобил И Домашна Кокобела Пренослив Грејач За Храна, 60w Побрз Грејач За Храна За Возрасни, 2 Прегради Отстранлив 304 Нерѓосувачки Чел

Електрична Кутија За Ручек За Автомобил И Домашна Кокобела Пренослив Грејач За Храна, 60w Побрз Грејач За Храна За Возрасни, 2 Прегради

DEN 447.84

Стока
Достапно е за нарачката

Надграден Квалитет-Електричен грејач за храна за ручек е изработен од врвна пп пластика и нерѓосувачки челик 304, кој е безбеден и издржлив Вклучува сад од нерѓосувачки челик што може да се отстрани 1,5 Литри и пластична кутија од 0,45 Литри за складирање овошје, тие се безбедни за миење садови. Ве молиме уживајте во вкусни супи и чорби безгрижно. Подобрено Капаче За Запечатување - четиристрани клипови за заклучување и шупливо централно силиконско капаче за запечатување може да спречат истурање течна храна за време на испакнатини. Не треба да се грижите за протекување храна и течност кога ќе ја извадите кутијата за ручек. Ви овозможува да јадете безбедно и здраво со нашата загреана кутија за ручек. (забелешка : запечатување прстен мора да кликнете цврсто во место пред пакетот). Побрзо Загревање - вклучете ја кутијата за ручек со потопла храна 20-40 минути пред оброкот за самозагревање, можете да јадете топли домашни оброци на училиште, на канцеларија, за време на патување или на терен. Совети : ладената, замрзната храна ќе го направи вашето време за греење подолго. 2 Во 1 Автомобил и домашна кутија За ручек Со Двојна Употреба содржи два различни приклучоци : еден за Работа/Дома (110 V) и друг за Автомобили/Камиони (12v/24v). Обезбедуваме и отстранлив пп пластичен оддел за храна, лажица и вилушка, ве молиме уживајте во вашата здрава свежа храна насекаде. Лесно За Чистење-содржи отстранлив сад од нерѓосувачки челик 304, кој може лесно да го исчисти и може да се користи за машини за миење садови.(Не мијте ја или потопувајте ја надворешната кутија за ручек што може да се загрее во вода) ☎ ве Молиме слободно контактирајте не за какви било проблеми запознајте, нашата професионална поддршка за клиенти е секогаш тука за вас!.

Особините