.

Лорви Големи Правоаголни Корпи За Складирање, Сангрија Традиционални Шпански Пијалоци Канти За Складирање Плакари Организирање Корпи

Лорви Големи Правоаголни Корпи За Складирање, Сангрија Традиционални Шпански Пијалоци Канти За Складирање Плакари Организирање Корпи

DEN 347.20

Стока
Достапно е за нарачката

Оксфорд Ткаенина Најлон поставата. Нема затворање затворање. Машинско Перење. Материјал - 300д оксфордска ткаенина, цврста Ткаенина, не е лесна за оштетување. Големина-22,0 х 12,6 х 11,4 во / 56 х 29 х 32 см, со цврст ремен за раце. Дизајн-Четири столбови за поддршка, поддршка за шопинг кошница по инсталацијата, а дното е задебелена, што е постабилно и издржливо. Кога не сте во употреба, само отстранете ја заградата. Шик Надградена Торба : Дополнителни долги рачки за носење може да се држат во рака или да се потпираат на подлактицата држејќи ги рацете слободни додека пазарувате. Еднократно и Еколошки-Една торба за повеќекратна употреба е еквивалентна на 1000+ пати користење пластични кеси за отстранување. Одлична алтернатива на пластичните кеси за еднократна употреба, кои често не се рециклираат, и често ги загадуваат водните патишта и другите јавни површини. Изберете модерен и еколошки начин за заштита на Нашата Земја. Чувајте преклопени торби за пазарење во вашата чанта и автомобил за итни случаи или активности на отворено. Материјал : 300д Оксфордска Ткаенина Големина : 22,0 х 12,6 х 11,4 во / 56 х 29 х 32 См Карактеристики : Цврст ремен за раце; Четири столбови за поддршка, корпа за поддршка по инсталацијата Тоте Ја Одржува Формата И Држете Исправено Отворена прекрасна алтернатива на торбата за еднократна употреба, секоја торба е изработена од материјал со врвен квалитет. Четири колони за поддршка го чуваат, ќе ја задржат својата форма на кутија дури и кога се целосно натоварени со тешки предмети.

Особините