.

Музрунк Кутија За Бонбони За Ноќта На Вештерките Креативна Пајакова Мрежа Пластична Корпа За Бонбони Декоративна Маса Држач За Складирање Бонбони Овошје За Декор?

Музрунк Кутија За Бонбони За Ноќта На Вештерките Креативна Пајакова Мрежа Пластична Корпа За Бонбони Декоративна Маса Држач За Складирање

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

ТРИК ИЛИ ЛЕКУВАЊЕ : Совршено одговара За Ноќта на Вештерките да имаат незгодна изведба или игра МАТЕРИЈАЛ : Изработен од пластика, нетоксичен и без мирис, мек и издржлив материјал, може да се чува долго време. ДИЗАЈН НА ПАЈАЖИНА : Овие чинии имаат мрежен дизајн со плашлив пајак кој е страшен и на сите им се допаѓа. ПРИДОБИВКА : корпата за складирање со креативен дизајн ви овозможува да ги изненадите вашите семејства и деца. АПЛИКАЦИЈА : Совршен За Внатрешни И Надворешни ,Божиќ, Ноќта на Вештерките, Забава, Свадба, Дом, Прозорец, итн. Опис : Главен Материјал : Пластика.Големина На Предметот : Прибл.Забелешка : 1,1 инч=2,45 см/1см0, 393инч2.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Особините