.

Кожата на mothyskins Компатибилна Со X-Кутија 360 Xbox 360 S Конзола-Кошарка | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување, Отстранување И Пр

Кожата на mothyskins Компатибилна Со X-Кутија 360 Xbox 360 S Конзола-Кошарка | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници

DEN 484.80

Стока
Достапно е за нарачката

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи За вашата Конзола Х-Кутија 360 Xbox 360 s! Не ви се допаѓа кошаркарската кожа? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашата Xbox 360 S конзола ќе биде единствена како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа на Конзолата Xbox 360 S е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, упатен персонал е тука да помогне, а задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско одделение, најдоверливиот бренд во индустријата, Моќни Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Дали Сакате вашата X-Кутија 360 Xbox 360 S конзола Да Изгледа Поинаку од Останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кошаркарска кожа е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други Моќни дизајни На Кожи, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали Сакате Да Ја Заштитите Вашата Xbox 360 S конзола? Со Моќни Кожи, Вашата Xbox 360 S конзола е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте ја Вашата Xbox 360 S конзола со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Гарантирано Задоволство! Моќните Кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во Сад и поддржани од нашата гаранција за задоволство! Детали за производот : • налепница За винил налепница • НЕ Е ТВРД СЛУЧАЈ • Мат Финиш • Ултра-Тенка, Ултра Издржлива, Отпорна На Дамки • стотици различни дизајни • Х-Кутија 360 Xbox 360 S конзола не е вклучена.

Особините