.

Моќ Стоп Пред С5060 Пар Црвени Дебеломер Обложени Со Висока Температура

Моќ Стоп Пред С5060 Пар Црвени Дебеломер Обложени Со Висока Температура

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Електростатско Палто Во Прав Со Висока Топлина помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија ВИСОКА температура ЕПДМ ГУМЕНИ чизми за прашина и премиум силиконски лубрикант се користат за помазна работа и продолжен век на траење во екстремни услови. Нови заптивки, иглички за водење дебеломер, чизми за прашина, завртки за крварење, клипови за потпирање на подлогата за сопирачки од нерѓосувачки челик и држачи за монтирање. Сите дебеломер се обложени во прав, собрани и тестирани во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Погледнете подолу за информации за нашата програма за попуст на јадрото на дебеломер или пронајдете ја формата на нашата веб-страница!. Комплет Дебеломер, Хардвер. Одговара : Форд Експедиција 2007-2009 Линколн Навигатор 2007-2009 моќност стоп перформанси клештите на сопирачките се направени специјално имајќи го предвид ентузијастот. Овие дебеломер завртка директно на местото на дебеломер акции и тие изгледаат и вршат одлично зад акции или сопствени тркала. Лесниот за чистење на облогата во прав помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија и го продолжува животниот век на дебеломер. Претставата црвено е убав допир и навистина се истакнува зад вашите тркала!. Дебеломерките и Заградите повторно се произведуваат во нашиот објект Во Чикаго, ИЛ, САД и се третираат со црвена обвивка во прав со висока температура.

Особините