.

Мекларен Ф1 Деца 2023 Тим Дуксер Со Качулка

Мекларен Ф1 Деца 2023 Тим Дуксер Со Качулка

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% ПОЛИЕСТЕР БРАНЕА НАЗАД РУНО 260ГСМ Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен реплика дуксер. Удобна и дише ткаенина мешавина. Исечете за полесно движење со опуштено вклопување. Меки манжетни и полите од само-ткаенина. Џебови со патент за безбедно складирање.

Особините