.

DLOETT Професионален Глас Активиран Дигитален Аудио Диктафон 8GB 16G USB Пенкало Бучава Откажување Време Рекорд Лозинка Заштита

DLOETT Професионален Глас Активиран Дигитален Аудио Диктафон 8GB 16G USB Пенкало Бучава Откажување Време Рекорд Лозинка Заштита

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Функција за снимање на глас активирано Откријте слаба батерија и зачувајте ја тековната датотека за снимање автоматски пред да се исклучи. Започнете да снимате со печат, поддржувајте снимање на мониторот. Вградена Литиумска батерија и се полни.0 конектор, лесен за поставување и преземање датотеки. Функција за снимање со гласовно активирањеоткријте ниска батерија и зачувајте ја тековната датотека за снимање автоматски пред да се исклучи.Започнете да снимате со притискање, снимање на мониторот за поддршка вградена Литиумска батерија и таа се полнисб 2.0 конектор, лесен за поставување И преземање на датотеки спецификација : Формат На Снимање : Формат На Репродукција На Бранова Музика : WMA/WAV/MP3/OGG итн. Време на Снимање на аудио формат Батерија : околу 60 часа Време На Репродукција на батеријата : Околу 16 часа батерија : 380mah Литиум Батерилцд Резолуција : Точка Екран 128*64usb Интерфејс : USB 2.

Особините

Recording Format:
WAV
Music Playback Format:
WMA/WAV/MP3/OGG etc. audio format
Battery Recording Time:
About 60 hours
Battery Playing Time:
About 16 hours
Battery:
380mAh lithium battery
LCD Resolution:
Dot Screen 128*64
USB Interface:
USB 2.0 High Speed
Package Include:
1* Digital recorder:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :