.

Пери Домашна Решетка Шенил Памучна Ткаенина Туш Завеса, 72 х 72, инчи, Бела

Пери Домашна Решетка Шенил Памучна Ткаенина Туш Завеса, 72 х 72, инчи, Бела

DEN 608.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук БЕЛАТА ЗАВЕСА За ТУШИРАЊЕ Веднаш ја ажурира вашата бања со оваа елегантна завеса за туширање со шенил; завесите за Туширање се брз и лесен начин да додадете моментален стил на декор во вашата бања. Купете повеќе завеси за туширање за да го промените вашиот изглед секоја сезона или кога гостите на одмор пристигнуваат да ги посетат. ФУНКЦИЈА и СТИЛ Нашата Завеса За туширање Во Домот пери убаво се завесува и додава текстура и боја за свеж изглед во просторот за бања; безвременскиот дизајн е направен да трае; овој шик додаток за бања го подобрува внатрешниот дизајн на вашата бања со декоративен допир и го штити вашиот под од несакани прскања на вода; неутралните бои го надополнуваат традиционалниот, излитен шик, модерен, селски или минималистички декор на домот. РАЗНОВИДНИ нашите дизајни се совршени за големи или мали бањи и можат да ги користат возрасни или деца во мастер бањи, бањи за гости, спа соби, апартмани на колеџ или први домови. ИЗДРЖЛИВ Изработен од 100% памук за меко чувство и елегантен изглед; раб трим акцент додава прекрасна текстура и визуелен интерес. ЛЕСНА НЕГА : Вклучува 1 завеса за туширање; Мерките 72" W x 72 " L; убаво виси; машина за перење; поставата за завеси За Туширање и куките за завеси за туширање не се вклучени.

Особините