.

Cancerам Рак Оксфорд Ткаенина Кошница За Перење Со Рачки Кошница За Складирање За Играчка Организатор Детска Соба Расадник Попречи Бања

Cancerам Рак Оксфорд Ткаенина Кошница За Перење Со Рачки Кошница За Складирање За Играчка Организатор Детска Соба Расадник Попречи

DEN 1574.40

Стока
Достапно е за нарачката

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено. ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска ткаенина обложена со Висока густина, која е удобна, дише и издржлива, држејќи ја облеката подалеку од влага. ♤ рачните ремени од двете страни на корпата за перење што се преклопува се лесни за носење, цврсти и не паѓаат, одржувајќи ги рацете удобни. Може да се преклопи рамно кога не сте во употреба, компактен и пренослив. ♤ големината на корпата за перење Е Дијаметар : 42 см/16,5 инчи, висина : 44 см/17,3 инчи. Корпата за перење обезбедува доволно простор за поставување облека, чаршафи и крпи. Високата корпа за перење целосно го користи вертикалниот простор и заштедува простор за складирање. ♤ корпите за Перење можат да ги решат сите ваши проблеми со складирањето во студентски домови, расадници, станови итн., На родендени, Божиќ, Нова година и какви било празници, подарете си, најдобри пријатели, семејство и испратете топли подароци.

Особините