.

WLLHYF 1 Парови Влошки За Апсорпција На Удари Потпора За Лак Амортизирање Влошки За Чевли Исечени Спортски Влошки Меки Удобни Влошки За Замена За Мажи Жените Ја Ублажу

WLLHYF 1 Парови Влошки За Апсорпција На Удари Потпора За Лак Амортизирање Влошки За Чевли Исечени Спортски Влошки Меки Удобни Влошки

DEN 105.44

Стока
Достапно е за нарачката

Ќе добиете пар гел-влошки за жени/мажи со димензии 26х9см/10, 24х3, 54инчи, влошката може да се исече на различни големини по желба и нема да има одвојување или оштетување на работ Еднократно и може да се пере, ќе се врати во првобитната форма по изложување на сонце и нема да се деформира. Обезбедете ви добро корисничко искуство. ●Висококвалитетен Материјал}вметнува чевли со висока еластичност стп материјал кој има ефект да биде нелизгачки и отпорен на абење, удобно амортизирање и зајакнување на враќањето. Дното има дизајн на дупка за вентилација, која може да ја апсорбира потта и да се одвлажни, одржувајќи ги нозете суви и удобни. ●Ergономски Дизајн●дното на влошките има неутрална потпора на лакот, што помага да се стабилизира и поддржи стапалото, обезбедува подобра апсорпција на удари и амортизирање за рамни стапала и ја ублажува болката во стапалото. €Анти-лизгање И Апсорпција На Удари + влошки за поддршка на Лакот двослојна латекс пена која има добра апсорпција на удари и олеснување на болката, намалувајќи го заморот на мускулите на стапалата и нозете; двослојниот систем обезбедува меко амортизирање за долготрајна удобност. ●Широки Апликации ● Влошки За удобност и амортизација на сите луѓе за сите видови секојдневни обувки, како што се чизми за пешачење, чизми за планинарење, патики, кожени чевли, секојдневни чевли, станови итн.

Особините