.

Оукли Машки Гравитациски Опсег Четвртина-Патент Дуксер

Оукли Машки Гравитациски Опсег Четвртина-Патент Дуксер

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. 86% Полиестер, 14% Спандекс. Затворање на патент. Машинско Перење. 4 начин на истегнување обезбедува слобода на движење и супериорна удобност. Загреана ткаенина за поголема удобност. 3/4 обратна намотка патент со гаража нуди функционална топлина и разноврсност.

Особините