.

Ултра Ниско Намалување Лагер Чорапи Жени Нема Шоу Не Лизга Скриени Невидливи За Станови Брод Лето

Ултра Ниско Намалување Лагер Чорапи Жени Нема Шоу Не Лизга Скриени Невидливи За Станови Брод Лето

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Памук Машинско Перење. ЕКСТРЕМНО ниско намалување без шоу лагер чорапи со основни бои. Тие се супер погодни за различни женски чевли,како станови, пумпи, чевли со високи потпетици, Балери, Мокасини или Патики. НАПРАВЕНО ОД ВРВНА ТКАЕНИНА : Многу удобно за носење. Добро грижете се за вашите стапала. НЕЛИЗГАЧКИ ДРЖАЧИ на петицата за да ги задржат облогите да останат на место на вашите нозе. Главен материјал : полиестер. Направете добро во еластичност, издржлива и добра способност да ја впиете потта. Две големини за да одговараат на опсегот 6-11 (американски женски чевли). Големина 6-9 и 9-11 се достапни. Доволно е растегливо за да одговара на повеќето дами,тинејџерки.

Особините