.

Богатства КАРОЛИНА SS8258DS66 Јорки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања Плакета Дома Декор,

Богатства КАРОЛИНА SS8258DS66 Јорки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања Плакета Дома Декор,

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже. Произведено во САД. Јоркшир териер подароци, Јоркшир териер колекционерски предмети, Јоркшир Териер Ѕид Отпечатоци. Внатрешните или надворешните отпечатоци од алуминиумски уметнички дела ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место. 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. Оваа ставка ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и бледнее отпорни. Алуминиумско печатење со виси јаже.

Особините