.

Сапун кутија полица за бања за складирање сапун сапун решетка за сапун кутија полица за складирање сапун сапун решетката

Сапун кутија полица за бања за складирање сапун сапун решетка за сапун кутија полица за складирање сапун сапун решетката

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Увезени Може да се расклопи и исчисти. Лесен, но издржлив : Направено од ПП пластика, нема да се скрши дури и ако е испуштено од висина. Исто така е одлично за патување; Кога престојувате во мотел/хотел или со пријатели/семејство. Можете да донесете ваш личен сапун со сапун со себе. Оставете го вашиот сапун да се исуши додека патувате и посетувате, за разлика од користењето на пластично сапун за сапун, исполнет со вода или без вентилација. Елегантно и софистицирано : сапунот за сапун на овој дизајн е едноставен, елегантен и индустриски. Ова е стил на украсување што го барате. Оставете сапунот да се исуши за да го продолжи животот на сапунот. Долниот слој ќе вода од трчање на countertop и ќе ја задржи површината сува. Може да се расклопи и исчисти. Лесен, но издржлив : Направено од ПП пластика, нема да се скрши дури и ако е испуштено од висина. Исто така е одлично за патување; Кога престојувате во мотел/хотел или со пријатели/семејство. Можете да донесете ваш личен сапун со сапун со себе. Оставете го вашиот сапун да се исуши додека патувате и посетувате, за разлика од користењето на пластично сапун за сапун, исполнет со вода или без вентилација.

Особините