.

G-SPOT Vibrator возрасни секс играчки, моќна вибраторска вагината клиторис стимулација за жени со 10 режими на вибрации на силиконски масажер за вибрации, црвено12

G-SPOT Vibrator возрасни секс играчки, моќна вибраторска вагината клиторис стимулација за жени со 10 режими на вибрации на силиконски масажер

DEN 218.88

Стока
Достапно е за нарачката

Silbody Seafe Silicone : Овој секс работи за жени Вибратор за задоволство, направен од мек силикон безбеден од тело, тивка машина за вибратори е мазна и практично за да ги одржува вашите најчувствителни места среќни и здрави Звукот е многу мал и нема да го слушнат другите и да предизвика срам. Може да бидете сигурни да уживате во вашето време на секс играчка. Stiment Стимулација на самото место : играчката на G Spot посветена да ви донесе искуство со кулминација „Askuko“ како ниту една друга играчка за возрасни, нашата висока фреквенција клит-глава на вибраторот за жени е дизајнирана со иновативна технологија за да ви даде брз климакс на првобит , Проследено со вагинална кулминација од нејзината ергономска глава на Г. Тоа е совршена комбинација на моќ и прецизност. Од нежно до диво ќе ви даде повеќе задоволства. ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ indersprue играчки Возрасна : Секс играчката на вибраторот е изолирана и лесна за чистење. Секс играчката G-точка е целосно потопна во вода за поголеми водни авантури, совршени за бања и туш, така што можностите за задоволство на вибраторот се бесконечни. Вибратори на играчки. ❤USB полнење : Овој вибратор на G-Spot е лесен за магнетно полнење со USB-кабелот. Може да трае до 120 минути по целосното полнење. Моќниот капацитет на батеријата може бесконечно да ја активира вашата чувствителна точка. Space Discreet Пакет : Големината на оваа G-Spot Vibrator Sex Toy е лесна за носење, така што можете да ја користите додека патувате. Дискретното пакување ги обезбедува вашите проблеми со приватноста. Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Нема купување на возраст под 18 години. Звукот е многу мал и нема да го слушнат другите и да предизвика срам. Може да бидете сигурни да уживате во вашето време на секс играчка. Stiment Стимулација на самото место : играчката на G Spot посветена да ви донесе искуство со кулминација „Askuko“ како ниту една друга играчка за возрасни, нашата висока фреквенција клит-глава на вибраторот за жени е дизајнирана со иновативна технологија за да ви даде брз климакс на првобит , Проследено со вагинална кулминација од нејзината ергономска глава на Г.

Особините