.

Домашни додатоци Фабрика 5 Пакет - Надградба на единечни дупки рамни црни копчиња за кабинети 2in 50мм должина, фиока за евра во стил влече не'рѓосувачки челик кујнски

Домашни додатоци Фабрика 5 Пакет - Надградба на единечни дупки рамни црни копчиња за кабинети 2in 50мм должина, фиока за евра во стил влече

DEN 137.44

Стока
Достапно е за нарачката

Копче за единечна дупка Т, прилично лесен за инсталирање 2in вкупна должина, дијаметар од 1/2in, висина од 1,26in. Материјал од не'рѓосувачки челик со рамна црна завршница, шуплива лента се повлекува, но издржлив. Вклучени 2 сетови за завртки (должина од 1 инч и 1,57 инчи), индивидуална полибаг за секоја рачка на кабинетот. Гаранција : Ако има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, замена или поврат за какви било проблеми со квалитетот. Копче за единечна дупка Т, прилично лесен за инсталирање. 2in вкупна должина, дијаметар од 1/2in, висина од 1,26in. Материјал од не'рѓосувачки челик со рамна црна завршница, шуплива лента се повлекува, но издржлив. Вклучени 2 сетови за завртки (должина од 1 инч и 1,57 инчи), индивидуална полибаг за секоја рачка на кабинетот. Гаранција : Ако има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, замена или поврат за какви било проблеми со квалитетот. Реконструирање или нови кујнски ормани и добар избор на фиоки! Овие модерни влечења во стилот на еврото се шупливи и не се тешки.

Особините