.

Алатка Амана - 54278 карбид написен панел за грб 1/4 радиус X 1-3/4 DIA X 7/16 x

Алатка Амана - 54278 карбид написен панел за грб 1/4 радиус X 1-3/4 DIA X 7/16 x

DEN 775.84

Стока
Достапно е за нарачката

Дијаметар (Д) 1-3/4 Исечете длабочина (а) 5/8. Висина на сечење (б) 7/16. Дијаметар (Д) 1-3/4. Исечете длабочина (а) 5/8. Висина на сечење (б) 7/16. 54278 Carbide Tipped Подигнат панел за грб 1/4 Радиус X 1-3/4 DIA X 7/16 X 1/2 инчен Шанк, #54278, Спецификација, дијаметар (Д) 1-3/4, намалена длабочина (А) 5 /8, радиус (Р) 1/4, Висина на сечење (б) 7/16, Шанк (г) 1/2, целокупна должина (Л) 2-1/16, Заменско лежиште 47706, дизајниран да ја намали страната на подигната Панели за запалена усогласување со рамки на вратите. Овој секач може да се користи со кој било од нашите подигнати битови на рутерот на панелот.

Особините