.

Chiloskit 1/4 Shank 45 степени за заклучување на залихи митер рутер бит 1-1/2 дијаметар дрво секач за дрво за обработка на алатки за дупчење на дрво

Chiloskit 1/4 Shank 45 степени за заклучување на залихи митер рутер бит 1-1/2 дијаметар дрво секач за дрво за обработка на алатки за дупчење

DEN 408.00

Стока
Достапно е за нарачката

Може да се користи за производство на врати од кабинетот, врата од плакарот Ги намалува сите материјали за состав, иверица, дрвени предмети и меки дрвја. Материјал на телото : Цврст зацврстен челик. Изградба и отпорна на топлина Тефлон облога. Големина на Шанк : 1/4 "(6,35мм) Дијаметар на сечење : 1-1/2" (38,1мм). Може да се користи за производство на врати од кабинетот, врата од плакарот. Ги намалува сите материјали за состав, иверица, дрвени предмети и меки дрвја. Материјал на телото : Цврст зацврстен челик. Изградба и отпорна на топлина Тефлон облога. Големина на Шанк : 1/4 "(6,35мм) Дијаметар на сечење : 1-1/2" (38,1мм). Спецификации : Материјал на телото : Цврст зацврстен челик сечило Материјал : Индустриско одделение микро зрно карбид Шанк Големина : 1/4 "(6,35мм) Дијаметар на сечење : 1-1/2" (38,1мм) должина на шипката : 32мм целосна должина : 46мм ширина на сечилото : 4мм количина : 1 парчиња.

Особините