.

Eccените ECYC Winter Winter Beanie Hat, топло зашилено плетено задебелно капаче за обична цврста боја, капачиња за жени

Eccените ECYC Winter Winter Beanie Hat, топло зашилено плетено задебелно капаче за обична цврста боја, капачиња за жени

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Само миење на рацете. Вклучи пакет : getе добиете 1 парчиња топла зашилена плетена капа, цврста боја ќе ве направи поубава и шармантна. Материјал : Womenените зимска плетена капа е изработена од полиестер, издржлива, мека, удобна, пријателска за кожата, истегната и топла. Совршена Заштита : Зимската плетена капа може да ги заштити главата и увото од студеното време, погодно за отворено, одење, кампување, пешачење, трчање, скијање и други зимски активности или секојдневно носење. Идеален подарок : Зимската капа на Beanie е идеален подарок за пријател или семејство за време на новата година, Божиќ, Денот на благодарноста, годишнината, роденденот. Инструкции за перење : Ве молиме измијте со рака во топла вода со благ детергент и лежете рамно на суво воздух. Не го избегнувајте капачето на гравчето. Карактеристики : 1. interените зимска плетена капа е изработена од полиестер, издржлива, мека, удобна, пријателска за кожата, истегната и топла. Топлата затегната капаче може да ја заштити главата и ушите од студеното време. Плишана капа на зимска грав е идеален подарок за пријатели или семејство за време на новата година, Божиќ, Денот на благодарноста, роденденот.

Особините