.

Bestonzon 8 парчиња цртан филм лажица еспресо метал метал промешани стапчиња кафе мешачи чај лажица чај лажици цртан филм елк лажица кафе лажица еспресо лажици златно л

Bestonzon 8 парчиња цртан филм лажица еспресо метал метал промешани стапчиња кафе мешачи чај лажица чај лажици цртан филм елк лажица

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Лажици за мезе- Можете да уживате во радосна забава полна со радосна атмосфера и да оставите незаборавни спомени Божиќни садови за подароци- Секоја лажица е дизајнирана со рачка во форма на елк, која лесно може да ја зголеми празничната атмосфера. мешавини лажици. Лажичка за животни-изработена од не'рѓосувачки челик, -резистентен, мазен и не боли раце. Лажици за торта- Дизајнот на опашката во форма на лажица во форма, лесен за држење и употреба, може да ви даде добро корисничко искуство. Лажица сос- рачка со елки со мазни рабови, многу погодна за децата да ја сфатат, безбедна за употреба. Список на пакети 8 x Карактеристики на лажици за кафе -боја : Златна ирваси Антлер лажица - лесна и компактна, лесна и лесна за држење, лесен за чување или носење лажици со шеќер. -, Погоден за мешани пијалоци, како што се леден чај, замрзнато кафе, млеко, јогурт, итн. -Материјал : 304 лажици од метал од не'рѓосувачки челик -изработени од не'рѓосувачки челик, -резистентен, мазен и не боли лажица сос сос.

Особините