.

Заштитник на екранот Skinomi компатибилен со Samsung Galaxy Tabpro S 12 Clear Techskin TPU Anti-Bubbul HD HD филм

Заштитник на екранот Skinomi компатибилен со Samsung Galaxy Tabpro S 12 Clear Techskin TPU Anti-Bubbul HD HD филм

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

Заштитникот на екранот Techskin компатибилен со Samsung Galaxy Tabpro S 12 (само таблет) е специјално дизајниран со употреба на прецизна технологија за сечење ласер за да понуди максимална покриеност на екранот Флексибилноста на материјалот овозможува целосна покриеност дури и на заоблени уреди. Само-лекување, флексибилен, тежок, воен степен термопластичен уретан, дизајниран да го апсорбира влијанието. Techskin е отпорен на гребнатини, пункции, УВ светлина и нема да жолти. Лесна, докажана грешка и инсталација на анти-меур. Течното решение овозможува прилагодување за време на инсталацијата. Значително ги намалува прашините, маслото и отпечатоците од отпечатоци. Оптички транспарентен, практично невидлив и HD чист заштитник на екранот со мазна површина слична на стакло и „вистински допир“. Одлична алтернатива на типичен заштитник на екранот „статичко припивање“. Доживотна гаранција од производителот. Направено во САД. Вклучува оригинален заштитник на екранот Skinomi Techskin компатибилен со Samsung Galaxy Tabpro S 12 (само таблет). Заштитете ја вашата инвестиција дневна употреба на вашиот мобилен уред може да предизвика грозни гребнатини, вдлабнатини и други несакани оштетувања. За неколку месеци, екранот ќе биде тешко да се прочита; Уредот ќе се намали во вредноста на препродажбата и ќе биде засрамувачки за да им покаже на другите луѓе. Заштитниците на екранот со низок квалитет на екранот се чини дека е привремено решение за одржување на вашиот уред да изгледа сосема нов; Иако им се потребни постојани замени. Единствениот заштитник на екранот што ќе ви треба со овој проблем во умот, основачите на Скономи се обидоа да создадат заштитник на екранот што е тежок, сигурен и долготраен. Нивното решение беше „Skinomi Techskin“. Направено од термопластичен филм на уретан, кој е дизајниран да се спротивстави на абразијата, заштитниот екран на Tech Skin компатибилен со Samsung Galaxy Tabpro S 12 (само таблета) обезбедува заштита од воено одделение за апсорбирање на воениот степен за вашиот уред.

Особините