.

Глава машка точка за пауза за пауза за рамка за вежбање и шорцеви за трчање w/ еластична лента за половината и влечење

Глава машка точка за пауза за пауза за рамка за вежбање и шорцеви за трчање w/ еластична лента за половината и влечење

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

90% полиестер, 10% спандекс; 86% полиестер, 14% спандекс Затворање на влечење. Вистински перформанси : Шорцевите за салата за глава брзо ќе станат ваша нова основа за поддршка и удобност за време на вашите вежби. Функционалните инсерти од странична мрежа ќе ви дадат ладење што ви е потребно за да ја надминете конкуренцијата. Вежбање попаметно : Нашите спортски шорцеви се дизајнирани со ткаенина за брзо сушење специјално дизајнирани за да ја избришат влагата од вашата кожа. Останете ладни и суви за време на вежбање со висок интензитет и никогаш не мора да застанувате или да забавите повторно заради пот. Разновидно : Без оглед на тоа што ве придвижува, овие атлетски шорцеви со џебови ќе бидат со вас на секој чекор од патот. Подеднакво одлично за кошарката, тенисот, Cross Fit или само да се релаксираат низ куќата. Безбедно вклопување : Еластична лента за фитнес шорцеви и затворање на затворање на половината за удобно вклопување, додека меката ткаенина виси опуштена на колковите и нозете. Поли мешавина : Нашата активна облека за мажи е направена со ултра лесна мешавина од полиестер и спандекс за мека и издржлива завршница. За шорцевите без разлика дали сте искусен ветеран што се обидува да стисне во друга милја или дебитант што ги учи јажињата, главата Active Wear ќе ви помогне да се истакнете. Притиснете ги вежбањето на следното ниво со студената удобност на ас -ас -шорцевите. Создаден за вас, современиот спортист што ги поставува своите глетки на величието, нашите шорцеви се подеднакво прилагодени за трчање, Cross Fit или тенис. Разновидните шорцеви имаат џебови за складирање на најважните работи и ултра лесна мешавина од ткаенини за ткаенини за лесна целодневна облека.

Особините