.

Wallniture MOLINI FLOATING SHIOCE за wallиден декор, полица за книги за дневна соба, кујна организација, декор за бања од 4 природно дрво црни држачи

Wallniture MOLINI FLOATING SHIOCE за wallиден декор, полица за книги за дневна соба, кујна организација, декор за бања од 4

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

H 5,5 "x l 17" x d 6 "(14 cm x 43 cm x 15 cm) 4 x рустикално дрвени полици. Полици : Надградете го вашиот декор за дома со полици за книги на minoидови од 4! Полици со wallидови од дрво, донесете функција и стил заедно во вашиот wallиден декор! 17 "x6" Косарни полици за книги ќе ви помогнат да го претворите потрошениот wallиден простор во место за складирање додека ја надградувате дневната соба за украси на wallидот. Разновиден дизајн : Минори 17 "Wallидните полици нудат нудат полици за wallидни полици Вие многу функции да користите други, освен полиците за лебдечки книги за Wallид. Сет на полици за книги на Минори од 4 може да се користи како полици за бања преку тоалетот, кујната организација и единицата за складирање. Користењето на овие полици од дрво Паулоунија во декор во спалната соба е исто така одлична идеја. На кое било место дома : Сет на полици за книги на Moriидот на Moriидот од 4 има дизајниран да одговара со секој дизајн и стил на ентериер. Нашата полица за книги за виси ќе биде комплементарен допир не само за вашиот модерен декор, туку и за рустикален украс за дома, декор на фармата и декор на Бохо. Едноставна инсталација : Вашиот комплет за лебдечки полици на Moryi ќе биде подготвен за употреба за неколку минути ако ги следите лесните упатства и го користите хардверот за монтирање, веќе вклучен во пакетот. Полици за прикажување и складирање : Надградете го вашиот декор за дома со полици за книги на minoидови од 4! Оваа единица за полица за книги е идеална за чување и прикажување на скоро сè, од книги до садови во затворен простор, или украси за простории, како рамки за слики, свеќи и др. Функционално мудро : со полици на wallидови од минори, донесете ја функцијата и стилот заедно во вашиот wallиден декор! 17 "X6" Пловечки полици за книги ќе ви помогнат да го претворите потрошениот wallиден простор во место за складирање додека ја надградувате дневната соба за украси на wallидот. Разновиден дизајн : Moriидните полици на минори 17 "ви нудат многу функции за да користите, освен полиците за лебдечки книги за Wallид.

Особините