.

Guyarns house влечки за жени, нејасни влечки за мажи, обични чевли за куќи меморија од пена женски папучи на отворено затворено топло кадифен спални чевли со ладна облога

Guyarns house влечки за жени, нејасни влечки за мажи, обични чевли за куќи меморија од пена женски папучи на отворено затворено топло

DEN 351.84

Стока
Достапно е за нарачката

Термопластични гуми 【Класичен стил и одличен квалитет】 : Папучи од куќата за жени имаат класичен кариран дизајн за секојдневно и стилско чувство. Покрај тоа, машките влечки се наредени со висококвалитетно кадифен плишано руно, кое може добро да ги завитка нозете и да обезбеди целосна топлина. 【Меморија со висока густина на пена】 : Куќачките чевли имаат мемориска пена со висока густина за совршена флексибилност и апсорпција на шок, дозволувајќи им на нозете целосно да се релаксираат без да се заморат дури и по долго абење. 【Солиден TPR ѓон】 : единствениот TPR ги прави женските влечки идеални за домашна употреба во затворен простор и на отворено. Неговата моќна влечење ви овозможува да шетате тивко во вашата спална соба без да се грижите за лизгање на лизгави површини. 【Најдобар избор за подароци】 : Постојат 4 бои на црна, сива, зелена, црвена за избор, тоа е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, роднини и пријатели на Божиќ, Денот на благодарноста, роденденот или други важни прилики. 【Добра услуга за клиенти】 : Guyarns е водечки бренд во индустријата за обувки, што е бренд за домашен стил кој комбинира стил, удобност и перформанси. Гајарнс се грижи за задоволството на секој клиент и искуството за носење и купување. Ако имате какви било прашања во врска со нашите слајдови, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговорите во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Термопластични гуми. 【Класичен стил и одличен квалитет】 : Папучи од куќата за жени имаат класичен кариран дизајн за секојдневно и стилско чувство. Покрај тоа, машките влечки се наредени со висококвалитетно кадифен плишано руно, кое може добро да ги завитка нозете и да обезбеди целосна топлина. 【Меморија со висока густина на пена】 : Куќачките чевли имаат мемориска пена со висока густина за совршена флексибилност и апсорпција на шок, дозволувајќи им на нозете целосно да се релаксираат без да се заморат дури и по долго абење.

Особините