.

UXZDX не'рѓосувачки челик преклопување на wallидот за монтирање на облеката што може да се повлече за сушење на облеката Нови материјали, куката е цврста, цврста и мазна

UXZDX не'рѓосувачки челик преклопување на wallидот за монтирање на облеката што може да се повлече за сушење на облеката Нови материјали,

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, куката е цврста, цврста и мазна Оваа закачалка може да ви помогне лесно да најдете облека, заштедувајќи ви го стресот на вашата секојдневна работа и заштеда на време. Закачете што сакате. Може да ја користите оваа кука за да висат фармерки или редовни закачалки за кошули, панталони, јакни, облека за деца, чизми и ремени. Оваа алатка за лесна за употреба стои кога не е во употреба и се отвора со малку треперење, за да можете да заштедите простор кога не го користите. Оваа лента за облека е корисна и неверојатна држејќи се на повеќе закачалки, дури и ако облеката е влажна, решетката е цврста без да се наведнува. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, куката е цврста, цврста и мазна. Оваа закачалка може да ви помогне лесно да пронајдете облека, заштедувајќи ви го стресот на вашата секојдневна работа и заштеда на време. или редовни закачалки за кошули, панталони, јакни, облека за деца, чизми и ремени. Оваа алатка за лесна за употреба стои кога не е во употреба, и се отвора со малку треперење, за да можете да заштедите простор кога не ја користите. Оваа облека Бар е корисно и неверојатно држење до повеќе закачалки, дури и ако облеката е влажна, решетката е цврста без да се наведнува.

Особините