.

Завртки на рамото - завртки за рамо - Алуминиумски челик - Тема: 3/8 -16 - Дијаметар на рамото: 1/2 - Должина на рамото: 6-1/2 - Термичка завршница на црн оксид - глава

Завртки на рамото - завртки за рамо - Алуминиумски челик - Тема: 3/8 -16 - Дијаметар на рамото: 1/2 - Должина на рамото: 6-1/2 - Термичка завршница

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Завртки за рамо Завртки за рамо. Корпорацијата за монтирање и снабдување со авиони работи со завртки за рамо - завртки за стриптизери - завртки за рамо - од 1946 година. Ние нудиме завртки со висококвалитетни приклучоци за глава, завртки за метрички рамо, завртки за империјално рамо во асортиман на материјал, вклучувајќи алуминиумски челик и рамо од не'рѓосувачки челик Завртки и произведени со строга придржување кон сите спецификации, како што се диктирани според стандардите за индустриско инженерство.

Особините